Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania i największa testerska konferencja. Weź udział - zostań mistrzem!

Zespoły

3DS Future Backlog

Dessault Systems

  • Elżbieta Sądel
  • Katarzyna Hajczuk (C)
  • Urszula Kramarz

404 Team Name Not Found

GOYELLO

  • Katarzyna Wolszon (C)
  • Patrycja Nowicka
  • Wirginia Zarębska

A-Team

SMT Software Services S.A.

  • Agnieszka Kościuczyk (C)
  • Krzysztof Wilczyński
  • Tomasz Fluder

ABB Mamuty

Andrzej Morawski/ABB

  • Maciej Barański
  • Marek Węgrzyn
  • Tomasz Skrobek (C)

ASTEK TBD3

ASTEK

  • Beata Rutkowska
  • Joanna Kasperek
  • Tomasz Bartkowiak (C)

Atena Team

Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.

  • Izabela Grempka
  • Krzysztof Pankiewicz
  • Michał Czyżykowski (C)

Atos, Portos I Aramis

Atos

  • Edyta Paterek
  • Łukasz Morawiec
  • Piotr Zybort (C)

Boiler Bashers

Viessmann R&D Wrocław

  • Damian Tylkowski
  • Kamil Bartkowski
  • Łukasz Piaszczyk (C)

Bug Hunters

Comarch SA

  • Dominika Saide
  • Dominik Płatos (C)
  • Iwona Suma

Bug To The Feature

Oberthur Technologies

  • Filip Later
  • Mariana Pasichnyk
  • Wojciech Miśkiewicz (C)

Bug wie ile

Instapage

  • Andrzej Białowąs
  • Damian Bagiński
  • Karol Kamieński (C)

Bugger Chicken

Cognifide

  • Bruno Manczak (C)
  • Joanna Miara
  • Michał Lubawy

CERI MMA

CERI

  • Arleta Witek (C)
  • Katarzyna Sobierajska
  • Uladzislau Lapato

Collibra 1

Collibra

  • Agnieszka Fidor
  • Grzegorz Kiszczak
  • Krzysztof Nocuń (C)

Collibra 2

Collibra

  • Marika Jeziorna
  • Michał Gorowij (C)
  • Piotr Kozłowski

Comarch A&R 4.0

Comarch SA

  • Anna Polkowska
  • Paula Żarnowska-Ziobro
  • Piotr Maciąg (C)

deBuggers

Tieto Poland Sp. z o.o.

  • Dawid Meyer (C)
  • Paweł Prytuła
  • Ryszard Żółtowski

Defekt Trójkąta

Motorola Solutions

  • Jarosław Nieć
  • Monika Uniwersał (C)
  • Wojciech Chochołowicz

Komando Delta Foki

Canon-OT

  • Paweł Jurkiewicz
  • Piotr Zając
  • Sandra Kopacz (C)

Dev&Test

Motorola Solutions

  • Jakub Iwanski
  • Radosław Bednarski
  • Rafał Borak (C)

Direct Communication

Direct Communication

  • Jakub Rosiński (C)
  • Michal Krukowski
  • Patrycja Tomaszewska

DISPLAYLINK2

DisplayLink (Poland) Sp. z o.o.

  • Dariusz Bieńkowski
  • Jakub Faliński
  • Mateusz Łukaszek (C)

Enformatic

Enformatic

  • Krzysztof Tutak (C)
  • Mateusz Pieszko
  • Piotr Chmiel

EO MA

EO Networks SA

  • Agnieszka Szklarz
  • Aleksandra Germańska (C)
  • Monika Lichota Cywińska

Fest Pochytani

Future Processing

  • Aleksandra Materzok (C)
  • Marek Kudliński
  • Michal Dubiel

FPadliśmy potestować

Future Processing

  • Dagmara Surma
  • Marek Kowalczuk (C)
  • Tomasz Woźnica

FPisztamcoś

Future Processing

  • Adam Gabryś
  • Kamil Szymański
  • Konrad Twardzik (C)

GLówQA

GlobalLogic S.A

  • Aleksandra Soltysik (C)
  • Marcin Kołodziej
  • Mirosław Jaskulski

Hot Boilers

Viessmann R&D Wrocław

  • Mateusz Lerch (C)
  • Paweł Stasiak
  • Wojciech Gurba

Infoprojekt sp. z o.o.

Infoprojekt sp. z o. o.

  • Jarema Bielański (C)
  • Joanna Dagmara Kielas
  • Patrycja Ratyńska

Jeszcze w Gdańsku mnie nie było

Motorola Solutions

  • Damian Mroczek
  • Piotr Gandecki
  • Wojciech Kucia (C)

KABARET STARSZYCH PANÓW

Motorola Solutions

  • Marek Szmyd (C)
  • Tomasz Sumara
  • Tomasz Szmyd

Kainos

Kainos

  • Dorota Skura (C)
  • Jolanta Hrywniak
  • Marta Rusin

KAK

-

  • Anna Kłobuchowska
  • Katarzyna Andrzejewska (C)
  • Katarzyna Banaszak

Każdy Ma Defekt

KMD Poland

  • Krzysztof Cielebąk
  • Martyna Kołodziejuk
  • Oleg Pawiński (C)

KoManDosi

KMD Poland

  • Dariusz Kogowski
  • Katarzyna Wrana
  • Marcin Gorczyński (C)

KONtestujemy

DREDAR

  • Wojciech Gaworski (C)
  • Mateusz Robak
  • Karol Śmierciak

KS TESTY DRUGIE

Kamsoft

  • Aleksandra Przudzik (C)
  • Izabela Kwaśniak
  • Tomasz Polski

Luzik Arbuzik

DREDAR

  • Adam Basek (C)
  • Adrian Gonciarz
  • Marcin Walaszek

Nad morzem

Canon-OT

  • Agnieszka Jamróz
  • Michał Pegza
  • Piotr Kiszka (C)

Motobrodzi z Marsa

Motorola Solutions

  • Andrzej Amghar (C)
  • Jakub Buczma
  • Michał Banaś

Motorodzynki

Motorola Solutions

  • Jakub Lech (C)
  • Tomasz Sierocki
  • Tomasz Wicherski

Nienawistna Trójka

ABB

  • Aldona Karabin-Jalil (C)
  • Krzysztof Drzyżdżyk
  • Magdalena Sztaba

Nokia Krk

Nokia

  • Anna Banyś
  • Karol Nosal (C)
  • Paweł Basoń

Objectivity

Objectivity

  • Aleksandra Otremba
  • Jacek Biernacki (C)
  • Michał Pindych

OT Bug Stars

Oberthur Technologies

  • Joanna Musiał
  • Katarzyna Wiśniewska
  • Zbigniew Kubera (C)

PERFORMers

Perform Group

  • Krzysztof Kupczyk
  • Magdalena Zandecka
  • Paweł Żmuda (C)

PGS Bug, Honor, Reopen

PGS SOFTWARE S.A.

  • Marta Woźniak (C)
  • Paula Trzcińska
  • Michał Olejnik

PGS BugBusters

PGS SOFTWARE S.A.

  • Paweł Hrycyna (C)
  • Anna Marchlewicz
  • Joanna Gajewska

PGS The A-Team

PGS SOFTWARE S.A.

  • Katarzyna Dąbrowska (C)
  • Magdalena Zakrzewska
  • Paulina Maziarz

Phenomaly

Phenomaly Sp. z o.o.

  • Barbara Żyła (C)
  • Piotr Zając
  • Sebastian Żak

PJP Team

-

  • Jakub Socha
  • Paweł Matysiak
  • Przemysław Pieprzka (C)

Polidea

Polidea

  • Adam Stasiak
  • Nadia Kasem
  • Tomasz Mnich (C)

PROtestujemy

DREDAR

  • Konrad Król
  • Paweł Pikul (C)
  • Piotr Piechowicz

The Bug Shutters

Mobica Limited Sp. z o.o. Oddzial w Polsce

  • Adam Topoła
  • Arkadiusz Wasyluk
  • Paweł Kuczmanski (C)

Quality Not Quantity

Solar Winds

  • Leonard Jasiński
  • Maciej Biały
  • Ryszard Wojtas (C)

rAQns

-

  • Barbara Prążyńska
  • Grzegorz Marczewski
  • Marcin Dudek (C)

Sii Testing Team

Sii Polska

  • Agata Kundera-Ostrowska
  • Daniel Jusupovicz (C)
  • Edyta Zakrzewska

Solaris

Solar Winds

  • Bartłomiej Kubica
  • Leszek Wasniowski (C)
  • Wiktor Zborowski

StoneQA

Stepstone Services

  • Daniel Tendaj (C)
  • Maciej Florys
  • Michalina Ożibko

SUN

NORDEA CAPITAL MARKETS IT

  • Ewa Ziewiec (C)
  • Mateusz Serkowski
  • Piotr Jocek

ŚWISTAKI

Motorola Solutions

  • Joanna Homa
  • Łukasz Wróblewski
  • Piotr Leśniak (C)

Testerskie Rewolucje

Vestiacom

  • Jacek Hałas vel Łagoda
  • Katarzyna Ostrowska (C)
  • Piotr Miećko

The Big Bug Theory

Oberthur Technologies

  • Justyna Czekaj (C)
  • Rafał Kotowicz
  • Tetiana Sheremet

TOnieJESTfeature

SolwIT

  • Michał Nowak (C)
  • Patrycja Borys
  • Piotr Liss

Tropos

ABB

  • Piotr Kosman (C)
  • Piotr Marek
  • Tomasz Moskal

TT PSC

TTPSC

  • Agnieszka Łabieniec (C)
  • Marek Wyrwas
  • Robert Jurski

U nas działa

Comarch SA

  • Agnieszka Blachura
  • Ewa Żarkowska (C)
  • Patrycja Heród

Ucho prezesa

Motorola Solutions

  • Marek Nowak
  • Michał Bar (C)
  • Mirosław Zajdel

UmnieNIEdziała

SolwIT

  • Michał Zaczyński (C)
  • Mateusz Kotas
  • Piotr Znajmiecki

VULCAN Team

VULCAN sp. z o.o.

  • Alicja Sawicka
  • Katarzyna Dreszler
  • Tomasz Kolczyk (C)

Who cares!!!

ABB

  • Mateusz Droździk (C)
  • Michał Fulara
  • Sergiusz Bełz

Epic Split Team

VOLVO GROUP IT

  • Arnika Hryszko (C)
  • Katarzyna Gruszczyńska
  • Dariusz Duda

Zamkownicy Kacperka

III LO w Gdyni

  • Juliusz Pham (C)
  • Kacper Kluk
  • Piotr Kowalewski