Teams

Randomy

-

  • Natalia Łukasik (C)
  • Adam Stanek
  • Magdalena Małek

Polidea

Polidea

  • Tomasz Mnich (C)
  • Adam Stasiak
  • Nadia Kasem

Tak było, nie zmyślam

-

  • Łukasz Luty (C)
  • Agata Niwa
  • Karolina Słodownik

Acturis Space Pirates

Acturis Poland

  • Damian Kawalek (C)
  • Aleksandra Skwarnik
  • Jakub Bieniek

eMAG

eMAG

  • Anna Balabushko (C)
  • Alesia Stasilovich
  • Jaroslaw Fusnik

PGS QA can Happen

PGS Software

  • Katarzyna Dąbrowska (C)
  • Alicja Wawrzonkowska
  • Magdalena Zakrzewska

TheTesters

Transition Technologies

  • Emilia Baczewska (C)
  • Anna Bańkowska
  • Daniel Sokołowski

QAvengers

Mobica

  • Anna Gilarska (C)
  • Arkadiusz Wasyluk
  • Maciej Bogusz

VIKINGS

Yggdrasil Polska

  • Anna Karez (C)
  • Natalia Libuszowska
  • Marcin Łosiowski

Turning Japanese

Tieto Poland

  • Mariusz Pszczółkowski (C)
  • Bartosz Klupś
  • Robert Szulist

OfsianQA

Comarch

  • Dominik Płatos (C)
  • Dominika Saide
  • Paweł Kiedrzyński

Zespół z KMD

KMD

  • Andrzej Witkowski (C)
  • Ewa Pawińska
  • Konrad Sudoł

THE BUGGERS

Asseco Poland

  • Grzegorz Bober (C)
  • Łukasz Rybka
  • Łukasz Tkaczyk

The Mad KMD Koalas

KMD

  • Krzysztof Cielebąk (C)
  • Jacek Kraś
  • Marcin Żmij

Direct Communication

Direct Communication

  • Jakub Rosiński (C)
  • Michał Krukowski
  • Patrycja Tomaszewska

Cognifide Tigers

Cognifide

  • Jędrzej Osiński (C)
  • Małgorzata Fądziel
  • Volodymyr Vashchuk

PGS As asap as possible

PGS Software

  • Mateusz Kościółko (C)
  • Justyna Lisowska
  • Włodzimierz Rogowski

404 Team Name Not Found

Goyello

  • Katarzyna Wolszon (C)
  • Katarzyna Bogusławska
  • Michał Dąbrowski

KMD Guardians

KMD

  • Oleg Pawiński (C)
  • Katarzyna Dobrzyńska
  • Martyna Kołodziejuk

CHIBEASTIES

Yggdrasil Polska

  • Katarzyna Magiera (C)
  • Krzysztof Gołąbek
  • Oliwia Olszowska

Super Mario & Sisters

Tieto Poland Sp z o.o.

  • Katarzyna Olechnowicz (C)
  • Joanna Hryciuk
  • Piotr Gębala

BugHunters

Mobica

  • Hanna Goławska (C)
  • Maciej Mrowiński
  • Maciej Szumski

Syncron

Syncron

  • Michał Kochanowski (C)
  • Krzysztof Żelechowski
  • Michał Marciniak

KMD Testers

KMD

  • Maciej Derek (C)
  • Katarzyna Wrana
  • Łukasz Kujawa

InGOGnito

GOG

  • Małgorzata Płachetka (C)
  • Mateusz Siłaczewski
  • Jakub Baranowski

Tieto BitterBug

Tieto Poland

  • Mirosław Jakielczyk (C)
  • Marcin Kądziela
  • Paweł Grądowy

Testers Gonna Test

Volvo

  • Piotr Rusiniak (C)
  • Marina Pawlowska
  • Aaro Kinnunen

PGS - Bug, Honor, Reopen

PGS Software

  • Marta Woźniak-Semeniuk (C)
  • Michał Olejnik
  • Paulina Trzcińska

Pest Control

MOBICA

  • Paweł Kuczmański (C)
  • Szymon Markowski
  • Światosław Wnęk

3 zdolnych, miłych, młodych testerów z Unity

Unity

  • Grzegorz Grzywnowicz (C)
  • Krystian Daczyszyn
  • Tomasz Żmijewski

AmberTeam Testing

AmberTeam Testing

  • Grzegorz Holak (C)
  • Konrad Gomulski
  • Paweł Dela

ATestujemy

Dredar

  • Łukasz Strózik (C)
  • Konrad Świerad
  • Natalia Wójcik

Bears. Beets. Battlestar Galactica.

Atos

  • Michał Matykiewicz (C)
  • Łukasz Szulc
  • Paweł Chatizow

Bugsbusterts

Atos

  • Magdalena Kowalska (C)
  • Natalia Dziadura
  • Tomasz Krawiec

B.E.A.S.T (Broadband Enterprise Applications Solution Test)

Motorola Solutions

  • Bartosz Prażmowski (C)
  • Bartłomiej Juszczak
  • Robert Żegleń

Bardzo figo amigos

Motorola Solutions

  • Javier Delgado Fernandez (C)
  • Francesco Costanzo
  • Dariusz Plewa

Bug Busters

GlobalLogic

  • Marcin Kołodziej (C)
  • Maciej Dynieski
  • Mirosław Jaskulski

Bugminton

IDEMIA

  • Krzysztof Komorowski (C)
  • Łukasz Sygitowicz
  • Rafał Kotowicz

Cerijang

CERI International

  • Aleksandra Pirek (C)
  • Michalina Rosik
  • Michał Bogucki

Defekt trójkąta

Motorola Solutions

  • Monika Uniwersał-Bałos (C)
  • Jarosław Nieć
  • Wojciech Chochołowicz

Dev&Test

Motorola Solutions

  • Rafał Borak (C)
  • Jakub Iwanski
  • Radosław Bednarski

DROP TABLE teams

ZSP9 w Łodzi

  • Krzysztof Trusiński (C)
  • Jonasz Potoniec
  • Sebastian Gładki

Fancy Pigeons

Future Processing

  • Dagmara Surma (C)
  • Krzysztof Magiera
  • Piotr Szczęsny

Fest Pochytani

Future Processing

  • Aleksandra Sitko (C)
  • Marek Kudliński
  • Michał Dubiel

Fpisz tam coś

Future Processing

  • Konrad Twardzik (C)
  • Adam Gabryś
  • Kamil Szymański

Fujitsu/EST

Fujitsu

  • Mariusz Tomczak (C)
  • Michał Kołodziejczyk
  • Victor Silva

GFT sQAd 418

GFT

  • Marcin Ziętara (C)
  • Jacek Góraj
  • Przemysław Górski

GFT TUI

GFT

  • Paweł Górka (C)
  • Ilona Lańska
  • Mateusz Opitz

HORUS

Horus

  • Katarzyna Najman (C)
  • Anna Wałaszek
  • Iza Chmielewska

HSBC Team 1

HSBC

  • Michał Szymanik (C)
  • Anna Lalewicz
  • Antoni Bertel

HSBC Team A

HSBC

  • Daria Novak (C)
  • Agata Olechowska
  • Monika Szkaradek

inDAZoNe

Perform

  • Damian Czepierga (C)
  • Krzysztof Kupczyk
  • Magdalena Zandecka

Jeźdźcy Bugokalipsy

  • Tomasz Wojciechowski (C)
  • Konrad Przysucha
  • Oskar Kleska

KonTestujemy

Dredar

  • Wojciech Gaworski (C)
  • Karol Śmierciak
  • Mateusz Robak

NokiaNki

Nokia

  • Anna Prusakowska (C)
  • Mariola Pluta
  • Marta Wolska

OLX_KKK

OLX

  • Karina Petrosian (C)
  • Karolina Zarnowska
  • Krzysztof Nowicki

POLSOFT

Polsoft Engineering

  • Adrian Kociński (C)
  • Adam Pacuła
  • Jacek Czapla

Professional Pedants

Perform

  • Wilco van Esch (C)
  • Andreea Ghenci
  • Matthew Wiggins

ProTestujemy

Dredar

  • Paweł Pikul (C)
  • Konrad Król
  • Piotr Piechowicz

rAQns

  • Marcin Dudek (C)
  • Grzegorz Marczewski
  • Barbara Prążyńska

robiszTo!Szybciej

  • Aleksandra Germańska (C)
  • Karol Ostrowski
  • Monika Cywińska

Sii Team

Sii

  • Maciej Czarnak (C)
  • Jarosław Jarecki
  • Michał Stemplewski

Software Watch

Capgemini

  • Żaneta Nawrot (C)
  • Michał Zarzycki
  • Rafał Stasiak

STX Next Łódź - Orły Wolnego

STX Next

  • Robert Kazuła (C)
  • Adam Kowalczyk
  • Bartosz Kazuła

TestArmy Blue

TestArmy Group

  • Marek Chudy (C)
  • Bartłomiej Czop
  • Marian Czerniejewski

TestArmy Green

TestArmy Group

  • Jakub Wąsikowski (C)
  • Kajetan Pastusiak
  • Paweł Gwozdecki

Testerskie Rewolucje

Vestiacom

  • Katarzyna Ostrowska (C)
  • Jacek Hałas vel Łagoda
  • Piotr Miećko

The OLXers

OLX

  • Aleksandra Kornecka (C)
  • Agnieszka Knap
  • Paweł Maciejewski

Tieto KoSiŻel

Tieto

  • Marcin Sikorski (C)
  • Maciej Kosarzewski
  • Michał Żelichowski

TomTom Defect Destroyers

Tom Tom

  • Angelika Andrzejewska (C)
  • Dobrosława Markowska
  • Michał Jańczak

U nas działa \ Comarch SA

Comarch

  • Ewa Żarkowska (C)
  • Agnieszka Blachura
  • Patrycja Heród

UmnieNieDziala

Solwit

  • Michał Zaczyński (C)
  • Patrycja Borys
  • Paulina Solarska

UT_pass_wiec_bugow_nie_ma

Solwit

  • Andrzej Olczyk (C)
  • Maciej Iłgowski
  • Maciej Wlazło

Volvo QA PRIMUS Team

Volvo

  • Dariusz Michałowski (C)
  • Agnieszka Nowaczyńska
  • Mykhaylo Grymnak

Vulcan Team

Vulcan

  • Tomasz Kolczyk (C)
  • Alicja Sawicka
  • Katarzyna Dreszler