Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania i największa testerska konferencja. Weź udział - zostań mistrzem!

Michał Stryjak

QA Manager


Polska

Prezentacja

Z tą motywacją to ...

Piątek, 9/6/1709:30Atom Club 2

… u każdego jest inaczej. Jest coś, co powoduje, że każdego ranka chcesz wstać z łóżka. Co ciekawe, mało kto zdaje sobie sprawę z tego, co to jest. Znalezienie odpowiedzi na pytanie, co Cię motywuje i sprawia, że z dnia na dzień chcesz być lepszy w tym, co robisz, wcale nie jest łatwe.

Na temat motywacji powstało już mnóstwo książek, blogów i publikacji, ale nie takie teoretyczne ujęcie motywacji będzie nas tutaj interesować. Ta sesja nie jest o sloganach typu “10 sposobów na nieograniczoną motywację”. Podpowiem Wam za to, jak zrobić pierwszy krok ku zrozumieniu swoich własnych pobudek i jak z tej wiedzy korzystać.

Pracuję w “testach” już prawie 10 lat, a dopiero niedawno zacząłem zdawać sobie sprawę z tego, co mną kieruje i dlaczego podjąłem takie, a nie inne decyzje dotyczące rozwoju własnej kariery. W karierze zawodowej każdego z nas są pewne wydarzenia, które kształtują nasze późniejsze podejście do pracy, do codziennych zadań i wyzwań. Sęk w tym, żeby zrozumieć, jakie to wydarzenia i wykorzystać tę wiedzę w sposób świadomy.

Podczas naszego spotkania opowiem Wam kilka historii związanych z doświadczeniami, które uznałem za kluczowe w kształtowaniu moich osobistych motywacji. Ta wiedza okazała się bardzo przydatna przy podejmowaniu decyzji, pracy z zespołem i planowaniu kariery. Celem mojej prezentacji będzie zainspirowanie Was do refleksji nad Waszą karierą. Może Wam też uda się odkryć zaskakującą prawdę o tym, co Was motywuje.

Dlaczego warto posłuchać:
-Wyciągnij wnioski z analizy swojej dotychczasowej kariery
-Odkryj, skąd bierze się Twoja motywacja wewnętrzna
-Dowiedz się, co leży u podstaw Twoich decyzji

Bio

Przygodę z testowaniem rozpoczął w 2007. Obecnie, jako Head of Software Development prowadzi zespół tworzący innowacyjny produkt, który poprzez analizę połączeń pomaga zidentyfikować ukryte relacje między elementami w ogromnych zbiorach danych.

Dotychczas Michał odpowiedzialny był za jakość w złożonych, międzynarodowych projektach w firmach takich jak Siemens, Volvo czy Objectivity. Wieloletnie doświadczenie w pracy jako Scrum Master w wielokulturowych zespołach nauczyło go, że do uzyskania doskonałej jakości istotne są nie tylko testy, ale też dobrze zorganizowany zespół i efektywna komunikacja. Zdobytą wiedzą dzieli się jako prelegent na międzynarodowych konferencjach tematycznych (EuroSTAR, STPCon). W PiLab Michał, buduje zespół w oparciu o podejscie Context-Driven Testing.