Mistrzostwa Polski w Testowaniu Oprogramowania i największa testerska konferencja. Weź udział - zostań mistrzem!

Ekipa

Radek Smilgin

Pomysłodawca, inicjator i organizator Mistrzostw. Niezależny konsultant i trener z zakresu inżynierii wymagań, testowania i zapewnienia jakości aplikacji. Tester i Manager Testów. Trener szkoleń z zakresu testowania oprogramowania oraz analizy wymagań. Właściciel serwisu testerzy.pl. Fan użyteczności i testowania w Agile. Autor publikacji z obszaru testowania i zapewniania jakości. Prelegent polskich i zagranicznych konferencji testerskich.

Joanna Moćko

Event Manager Mistrzostw oraz konferencji Agile & Automation Days. Od I edycji stara się, aby TestingCup zasłużyło na miano najważniejszego testerskiego wydarzenia w Polsce. Odpowiada za sprawy organizacyjne i logistyczne oraz za kontakt z uczestnikami i partnerami TestingCup.

Norbert Prochacki

Dyrektor kreatywny odpowiedzialny za wizerunek TestingCup. Współtwórca programu Mr Buggy. Współtwórca gry Mr Buggy:The Game. Uzależniony od Netflix i seriali HBO. W wolnej chwili ratuje Azeroth przed zagładą w World of Warcraft.

Paweł Piaskowy

Czołowy programista TestingCup, twórca postrachu testerów pierwszej i trzeciej edycji Mistrzostw – aplikacji Mr Buggy oraz gry Mr Buggy: The Game. Na co dzień pasjonat wspinaczki sportowej, turystyki górskiej, jazdy na rowerze oraz zapalony gracz gier planszowych, strategii turowych oraz StarCraft.

Michał Buczek

Programista i lider działu IT. Współtwórca Mr Buggy’ego w wersji 2014 oraz 2016. Odpowiada za kwestie techniczne na TestingCup. Na co dzień zapalony gracz gier planszowych, strategii turowych oraz Magic: The Gathering. Fan koszykówki oraz średniowiecznej kultury Japonii. Amator malowania figurek fantasy.

Alicja Gil

Z wykształcenia i zawodu pracownik administracji, ale życie połączyło jej los z branżą IT. Współorganizatorka meetupu PHPers. W wolnych chwilach lubi zwiedzać nieznane miejsca i zgłębiać tajniki lokalnych kuchni. Pasjonuje się także sztuką hand-made. W szeregach Wolontariuszy TestingCup podczas pierwszej, drugiej, trzeciej i czwartej edycji.

Iwona Marusik

Księgowa z wykształcenia, tester z powołania. Dzięki swojej ciekawości zdobyła swoją pierwszą pracę w dziale kontroli jakości oprogramowania i do dnia dzisiejszego począwszy od 2012 roku analizuje i testuje oprogramowania wszerz i wzdłuż. Wolontariusz TestingCup od edycji 2016.

Emilia Lendzion-Barszcz

Pasjonatka Testowania oraz Enduro. Swoją przygodę z IT zaczęła już w dzieciństwie, a od kilku lat profesjonalnie zajmuje się testowaniem. Interesuje się automatyzacją i testami wydajnościowymi, z miłą chęcią dzieląc się wiedzą z innymi. Członkini grupy Girls Who Test!.