* * *

Mr.Buggy

* * *

buggy_promo

Mr. Buggy

Mr. Buggy jest aplikacją zawierającą defekty. Została stworzona na potrzeby TestingCup 2013 aby zweryfikować wiedzę i umiejętności testerów oprogramowania. Wszystkie defekty w aplikacji są rzeczywistymi błędami popełnionymi przez programistę w czasie implementacji specyfikacji.

Aplikacja zostaje udostępniona aby:

  • każdy tester mógł samodzielnie zmierzyć się z Mr. Buggy i znaleźć możliwie najwięcej jego błędów
  • każdy adept testowania mógł na własnej skórze odczuć jak wygląda praca polegająca na szukaniu defektów w oprogramowaniu.

mac_buggy

APLIKACJA

Aby pobrać Mr Buggy kliknij ten link

Uwaga! Oprogramowanie jest możliwe do uruchomienia dopiero po instalacji środowiska. Instrukcję konfiguracji i przygotowania środowiska znajdziecie tutaj. Plik [PDF] lub [DOC]

Aplikacja jest przez nas zweryfikowana. Jednakże pobierając plik bierzesz na siebie odpowiedzialność za jego niepoprawne działanie lub potencjalne szkody, które może spowodować.

mac2_buggy

SPECYFIKACJA

Aby zweryfikować poprawność działania oprogramowania należy na pierwszym miejscu zweryfikować ją z specyfikacją wymagań.

Specyfikacja dostępna jest pod linkiem [PDF] lub [DOC]

DEFEKTY

Zachęcamy do samodzielnego testowania Mr Buggy. Listę defektów znajdziecie tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>